Nagroda Specjalna Ministra Rodziny i Polityki Społecznej dla dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radomsku pana Andrzeja Barszcza

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
19 listopada 2020

Mamy przyjemność poinformować, że Pan Dyrektor Andrzej Barszcz otrzymał w dniu dzisiejszym nagrodę specjalną Ministra Rodziny i Polityki Społecznej za wybitne, nowatorskie rozwiązania w zakresie pomocy społecznej w roku 2020.

Z uwagi na aktualną sytuację epidemiczną, w roku bieżącym uroczystość z okazji Dnia Pracownika Socjalnego odbyła się w formie on-line w dniu 19 listopada 2020 podczas którego Minister Rodziny i Polityki Społecznej Pani Magdalena Maląg osobiście przekazała laureatowi oficjalną informację o przyznaniu nagrody specjalnej.

Pan Dyrektor Andrzej Barszcz został nagrodzony za ogromny wpływ na rozwój i kształt lokalnej polityki społecznej poprzez realizację szerokiego spektrum działań na rzecz praktycznie wszystkich grup społecznych na terenie Miasta Radomska.

W Ośrodku od 2019 roku dzięki innowacyjnemu podejściu Dyrektora do pracy socjalnej oraz wprowadzaniu nowoczesnych rozwiązań w pomocy społecznej , Ośrodek działa według modelu rozdzielenia pracy socjalnej od postępowania administracyjnego. Celem wprowadzenia zmiany jest podniesienie jakości świadczeń udzielanych przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomsku poprzez ich profesjonalizację w celu efektywniejszej obsługi osób i rodzin korzystających ze wsparcia Ośrodka.

Serdecznie gratulujemy i składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności, szczęścia w życiu osobistym oraz satysfakcji i dalszych sukcesów zawodowych.

Autor: Pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radomsku

Galeria

  • Powiększ zdjęcie