„List do św. Mikołaja” siódmy raz w Radomsku. Niech dzieje się Magia Świąt!

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
18 listopada 2022

„Ho, Ho, Ho” ten znajomy głos w uszach już dzwoni, czas robić prezenty bo czas nas goni! Święty Mikołaj w pocie czoła pracuje, a elfowa drużyna mu w tym wtóruje. Seniorzy objęci wsparciem w formie usług opiekuńczych oraz Dzieci systematycznie uczęszczające do placówek wsparcia dziennego oraz te, których rodziny objęte są pomocą asystenta rodziny będą mogli doświadczyć otwartych serc Darczyńców.

W tym roku dzięki drużynie elfów na czele z Panią Eweliną Wojciechowską, inicjatorką Akcji „List do św. Mikołaja”, obdarowanych zostanie łącznie 352 osoby.

Wszystkie listy wysłaliśmy już do Warszawy, a elfy rozpoczęły pracę żeby zrealizować najskrytsze marzenia naszych podopiecznych. A o co proszą oni w swoich listach? Seniorzy marzą najczęściej o ciepłym kocu, pościeli, kołdrze i poduszce, artykułach żywnościowych do przygotowania świat, ciśnieniomierzu. Dzieci, te najmłodsze proszą w listach o lalki i zabawki, te starsze o sportowe ubrania, plecaki, hulajnogi, puzzle, zestawy artystyczne i słodycze.

Wiemy, iż przedsięwzięcie to stanowi ogromne wyzwanie dla wszystkich zaangażowanych osób. Tym bardziej trzymamy kciuki za ten szczególnie intensywny czas pracy, by mikołajowe sanie z prezentami dotarły do Radomska na czas!

Czy jeszcze ktoś ma wątpliwości, że Święty Mikołaj istnieje?

Autor: Beata Kotlicka

Galeria

  • Powiększ zdjęcie