Zmiana na stanowisku Zastępcy Dyrektora MOPS w Radomsku

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
24 czerwca 2024

W dniu 24 czerwca 2024 roku Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radomsku Pan Andrzej Barszcz powierzył pełnienie funkcji swojego Zastępcy w strukturach Ośrodka Panu Łukaszowi Mydze.

Pan Łukasz Myga ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, podyplomowe na Akademii Ekonomicznej w Katowicach na kierunku Audyt wewnętrzny i kontrola zarządcza w jednostkach sektora finansów publicznych oraz Szkolenie Specjalizacyjne z Zakresu Organizacji Pomocy Społecznej na Uniwersytecie im. Jana Długosza w Częstochowie. Jest od niemal 20 lat związany zawodowo z obszarem pomocy społecznej pracując w tym okresie m. in. w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Częstochowie oraz Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Częstochowie.

Pan Łukasz Myga w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Radomsku jest zatrudniony od 2018 roku. W tym okresie odpowiadał przede wszystkim za wnioskowanie o dofinansowanie oraz koordynowanie projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych, w tym ze środków Unii Europejskiej.

Powyższa zmiana wynika z zakończenia pracy w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Radomsku przez dotychczasowego Z-cę Dyrektora MOPS Panią Beatę Kotlicką w związku z objęciem przez nią stanowiska Kierownika Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Radomsku.

Autor: Dyrekcja MOPS

Galeria

  • Powiększ zdjęcie