Skip Navigation


 
     wyszukiwarka
 
 
sobota, 15 grudnia 2018Znajdź nas na facebook


Organizowanie Społeczności Lokalnej


Karta Dużej Rodziny


Rodzina +4


Mamo, Tato - bycie z Tobą daje moc!
Filmoteka Szkolna


Standardy w Pomocy


Środowiskowy Dom Samopomocy w Radomsku


Sprawdź umowę

Pomagam Tobie by pomóc sobie

Biuletyn Informacji Publicznej MOPS w Radomsku

 

   Aktualności

 

 

 STYPENDIA SZKOLNE - komunikat

Rewitalizacja

 

Podrecznikowa adopcja
 

 

Harmonogram wypłaty świadczeń

 

Razem

 

 


Więcej zabaw i kolorowych zajęć!

2015-07-09 12:51
W Klubie Młodziaka rozpoczęły się wakacje a wraz z nimi jeszcze więcej zabawy i kolorowych wesołych zajęć. Przez cały tydzień towarzyszyła nam moc atrakcji. Dzieci robiły wakacyjną lokomotywę z kolorowego papieru, bawiły się w zabawę pantomimiczną „Pociągiem na wakacje”, a także w zabawę ruchową „Jedzie pociąg”. Wyklejały morskie muszelki z papieru kolorowego i bibuły. Bawiliśmy się chustą animacyjną oraz w zabawę „Muchy i pająk”.
 

Wakacyjne fair play

2015-07-09 11:17
Pierwszy tydzień wakacji w świetlicy numer 4 przy ul Narutowicza 155 minął bardzo aktywnie organizowane były zajęcia ruchowe zarówno w sali jak i na świeżym powietrzu, dzięki którym dzieci uczyły się współdziałać w grupie, grać fair play, nabywały umiejętności kulturalnego przegrywania. Zajęcia plastyczne to jedne z ulubionych na naszej świetlicy, wykonywanie prac plastycznych sprawia dzieciom dużo przyjemności. Jeszcze raz przypomnieliśmy sobie zasady bezpieczeństwa podczas wakacji.
 

Tydzień laby zaliczony!

2015-07-09 11:05
Wakacyjny nastrój na dobre zawitał na Brzeźnickiej! Pierwszy tydzień laby zaliczony! Przedstawiamy zdjęcia z niektórych atrakcji jakie czekają na dzieciaki w naszej świetlicy. Kreatywne zajęcia artystyczne, prowadzone w budynku oraz w ogrodzie, wielkie bitwy na wodę oraz ognisko integracyjne. Zapraszamy!
 

Radosna integracja

2015-07-09 10:57
1 lipca dzieci ze świetlicy nr 1 z ul. Konopnickiej 4 oraz z Klubu Wolontariusza wybrały się w odwiedziny do dzieci ze świetlicy z ul. Strażackiej. Czas upłynął nam pod hasłem gier i zabaw sportowych. Każdy znalazł coś dla siebie. Nasi najmłodsi milusińscy grali w badmintona, natomiast młodzież rozegrała mecz w piłkę nożną oraz w siatkówkę. Nie zabrakło zabaw z chustą i tunelem animacyjnym. Na wszystkich czekały kiełbaski oraz pyszne ciasta. Zmęczeni ale szczęśliwi wróciliśmy do naszych świetlic.
 

Wakacyjny autobus po Europie

2015-07-09 10:44
Dzieci z Klubu Wolontariusza rozpoczęły w tym tygodniu cykl zajęć pt. Wakacyjny autobus po Europie. W każdym tygodniu wakacji będą odwiedzać wybrane państwo europejskie, poznawać podstawowe zwroty językowe, zabytki, zwyczaje itp. W minionym tygodniu dzieci odwiedziły Francję. Nauczyli się kilku słów po francusku,poznali francuskie miasta i zabytki, malowali flagę oraz najważniejsze zabytki, zgłębiali tajniki francuskiej kuchni - przygotowując samodzielnie rogaliki francuskie. Jednak najwięcej frajdy i zabawy przyniosły zajęcia z klockami - dzieci budowały Wieże Eiffla oraz Łuk Triumfalny.
 

Ahh wakacje...

2015-07-09 10:32
Pierwszy tydzień wakacji upłynął w Pogotowiu Lekcyjnym bardzo szybko, a to za sprawą wielu atrakcji. Odbyły się warsztaty kulinarne z seniorami z Kowalowca, został stworzony kącik kosmetyczny, dzieci brały udział w zajęcia ruchowych na boisku i siłowni przy ul. Kościuszki, uczyły się zumby oraz uczestniczyły w konkursie plastycznym na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Natomiast w dniu 1.07 br. grupa dzieci wzięła udział w wycieczce autokarowej organizowanej przez MDK w Radomsku w ramach projektu ekologiczno - artystycznego Łódzkiego Domu Kultury "Kolorowa Lokomotywa".
 

Stypendia szkone - informacja

2015-07-06 10:27
Osoby (rodzice, pełnoletni uczniowie) zamierzające skorzystać ze stypendium socjalnego w roku szkolnym 2015/2016 są zobowiązane złożyć wniosek w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15 września 2015 r. Słuchacze kolegiów nauczycielskich, kolegiów języków obcych, składają wnioski do 15 października. Mimo wzrostu kryterium dochodowego od października 2015 r. z 456 zł do 514 zł netto na osobę w rodzinie, wniosek o przyznanie stypendium szkolnego należy bezwzględnie złożyć do 15 września 2015 r.
 

SDS we Wrocławiu

2015-07-01 14:56
W dniu 25 czerwca 2015 roku uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Radomsku wraz z rodzicami uczestniczyli w wycieczce edukacyjno-integracyjnej do Wrocławia. Zwiedzanie tego pięknego miasta podopieczni rozpoczęli od podziwiania panoramy Wrocławia z tarasu widokowego, umieszczonego na 49 pietrze najwyższego w Polsce ( 212 metrów) biurowca Sky-Tower - kompleksu mieszkalnego, biurowego, handlowo-usługowego i rekreacyjnego.
 

Czerwiec na Konopnickiej

2015-07-01 14:56
23 czerwca przypadał Dzień Ojca. Z tego powodu dzieci ze świetlicy nr 1 z ul. Konopnickiej 4 przygotowały dla swoich kochanych tatusiów kartki z życzeniami w kształcie męskiej koszuli z krawatem, oraz prezent kwiatek z talerzyka. Poza tym wszyscy zmierzyli się z próbą stworzenia portretu swojego taty metodą kolażu. Dużo się też działo w ostatnim tygodniu roku szkolnego...
 

Top Model w Klubie Wolontariusza

2015-06-29 12:29
Na zakończenie roku szkolnego dzieci z Klubu Wolontariusza postanowiły zorganizować konkurs Top Model. Każdy z uczestników zaprezentował strój codzienny, nauczyciela, imprezowy i śmieszny.Wyobraźnia dzieci potrafiła zaskoczyć, gdyż każdy do zaprezentowanego stroju pokazał oryginalny makijaż. Wszyscy bardzo dobrze się bawili i ostatecznie jury przyznało 3 miejsce miejsca i 4 wyróżnienia. Zakończeniem imprezy było przygotowanie pysznych gofrów z bitą śmietana i truskawkami ;)
 
Strony:« Poprzednia 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 109 Następna »
 

| historia zmian | pokaż |

strona główna drukuj
Data powstania: 2010-10-11 15:05:21, Dodał: Maciej Krzyszkowski
Ostatnia modyfikacja: 2015-10-20 11:59:37 , Zmienił: Maciej Krzyszkowski