Aktualności »
Nie zwalniamy tempa!
Pomimo kończących się wakacji rozrywek w Pogotowiu Lekcyjnym nie brakuje. Jedną z nich była wyprawa wraz z Klubem Wolontariusza na Malutkie Resort. W programie wycieczki były: spacer leśnymi drogami i podziwianie przyrody, wspólna konsumpcja, gry i zabawy na świeżym powietrzu oraz konkurs z ozdabianiem piłek tenisowych.Zaangażowanie uczestników było ogromne, wszyscy wykazali się pomysłowością poprzez wybór materiałów plastycznych oraz nadanie im różnorodnych kształtów. Z niecierpliwością czekamy na rozstrzygnięcie konkursu.
Główną atrakcją pobytu był park linowy z dwoma stopniami trudności. Dla młodszych dzieci znajdował się on na bezpiecznej wysokości, natomiast starsi musieli zmierzyć się z własnym strachem w celu pokonania trasy wśród konarów drzew. Wykazali się wielką odwagą, ponieważ na samym końcu trzeba było zjechać po linie przez całą długość ośrodka. Uczestnikom marzy się kolejna eskapada w tamte rejony.
strona główna
|
drukuj
|




































































 010[1]_m.jpg)
 014_m.jpg)
 016_m.jpg)
 022_m.jpg)
 025_m.jpg)
 027_m.jpg)
 030_m.jpg)
 031_m.jpg)
 032_m.jpg)
 034_m.jpg)
 036_m.jpg)
 038_m.jpg)

