Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

Działanie Placówek Wsparcia Dziennego, DDPS oraz Klubu Senior+ zawieszone

Przejdź do - Działanie Placówek Wsparcia Dziennego, DDPS oraz Klubu Senior+ zawieszone

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników, w ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się w Polsce koronawirusa informujemy, iż zajęcia prowadzone przez Placówki Wsparcia Dziennego, Dzienny Dom Pomocy Społecznej, Klub Senior+ oraz Klub Integracji Społecznej zostają zawieszone do dnia 9-go kwietnia 2021r.

Beata Kotlicka

29 marca 2021

Czytaj więcej o: Działanie Placówek Wsparcia Dziennego, DDPS oraz Klubu Senior+ zawieszone

Wydawanie żywności - marzec 2021

Przejdź do - Wydawanie żywności - marzec 2021

Wydawanie paczek żywnościowych w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020. w miesiącu marcu 2021 odbędzie się w magazynie przy ulicy Reymonta 56 w okresie od 10 do 16 marca 2021r. zgodnie z alfabetycznym harmonogramem umieszczonym na stronie MOPS i w punkcie wydawania żywności.

Magdalena Kwiatkowska

9 marca 2021

Czytaj więcej o: Wydawanie żywności - marzec 2021

Pierwsza w tym roku „Profilaktyczna Środa” w świetlicy przy ul. Kościuszki 12a

Przejdź do - Pierwsza w tym roku „Profilaktyczna Środa”  w świetlicy przy ul. Kościuszki 12a

W ramach kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł” w dniu 24 lutego 2021r. w Placówce Wsparcia Dziennego przy ul. Kościuszki 12a odbyły się pierwsze zajęcia profilaktyczne skierowane do dzieci i młodzieży pod hasłem „DorastaMY AsertywNIE”. Zajęcia pt. „Małe dzieci - duże uczucia. CZUJĘ I POKAZUJĘ” skierowane były do dzieci w przedziale wiekowym 6-9 lat.

Aleksandra Stanowska

3 marca 2021

Czytaj więcej o: Pierwsza w tym roku „Profilaktyczna Środa” w świetlicy przy ul. Kościuszki 12a

"Profilaktyczne środy" - reaktywacja

Przejdź do - "Profilaktyczne środy" - reaktywacja

Od miesiąca lutego 2021r. wznawiamy realizację projektu partnerskiego Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Radomsku i Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radomsku skierowanego do dzieci i młodzieży uczestniczących w zajęciach placówek wsparcia dziennego.

Beata Kotlicka

22 lutego 2021

Czytaj więcej o: "Profilaktyczne środy" - reaktywacja

Świetlice od dzisiaj otwarte dla dzieci!

Przejdź do - Świetlice od dzisiaj otwarte dla dzieci!

Od poniedziałku 15 lutego br. placówki wsparcia dziennego prowadzone w formie świetlic są przygotowane do przyjęcia dzieci, oczywiście z zachowaniem wszelkich zasad reżimu sanitarnego wynikającego z wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego i rekomendacji Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej. W świetlicach zostały stworzone bezpieczne warunki do pobytu dzieci, pozwalające na zachowanie bezpiecznego dla nich dystansu, dostępne są środki dezynfekujące i sanitarne. Placówki wyposażone są też w informacje dotyczące zachowania niezbędnych środków ostrożności i higieny przez osoby przebywające w świetlicach.

Aleksandra Stanowska

15 lutego 2021

Czytaj więcej o: Świetlice od dzisiaj otwarte dla dzieci!

Wydawanie żywności - luty 2021

Przejdź do - Wydawanie żywności - luty 2021

Wydawanie paczek żywnościowych w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020. w miesiącu lutym 2021 odbędzie się w magazynie przy ulicy Reymonta 56 w okresie od 16 do 22 lutego 2021r. zgodnie z alfabetycznym harmonogramem umieszczonym na stronie MOPS i w punkcie wydawania żywności.

Magdalena Kwiatkowska

12 lutego 2021

Czytaj więcej o: Wydawanie żywności - luty 2021

Nadchodzi kolejna fala mrozów!!! Zachowaj czujność- REAGUJ!!

Przejdź do - Nadchodzi kolejna fala mrozów!!! Zachowaj czujność- REAGUJ!!

Jak wynika z prognoz meteorologicznych w nadchodzących dniach należy spodziewać się bardzo dużych spadków temperatur wraz z dużymi opadami śniegu.

W związku z powyższym apelujemy do wszystkich mieszkańców Radomska o szczególną czujność wobec potrzeb osób w podeszłym wieku zwłaszcza w zakresie odpowiedniego zabezpieczenia opału. Prosimy także o zwrócenie szczególnej uwagi na osoby bezdomne, które przebywają w lokalach bez ogrzewania typu pustostany, piwnice, klatki schodowe itp.

Iwona Broszkiewicz

9 lutego 2021

Czytaj więcej o: Nadchodzi kolejna fala mrozów!!! Zachowaj czujność- REAGUJ!!

UWAGA!

Przejdź do - UWAGA!

Dział Świadczeń Rodzinnych tut. Ośrodka, prosi o zwrócenie uwagi przy składaniu wniosków na świadczenie wychowawcze 500+ drogą elektroniczną. Od 01 czerwca 2021 roku obowiązuje okres świadczeniowy 2021/2022. Prosimy o dokonanie właściwego wyboru okresu.

Małgorzata Rzeźniczak

5 lutego 2021

Czytaj więcej o: UWAGA!