Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

Rodzinna zabawa

Przejdź do - Rodzinna zabawa

W dniu 02.11.2018r. Asystenci rodziny w ramach realizowanego projektu socjalnego „Mamo, Tato-bycie z Tobą daje moc!” zorganizowali dla dzieci oraz ich opiekunów wyjście do Sali zabaw Fiku- Miku. Na uczestników wspólnej zabawy czekało wiele niespodzianek w tym suchy basen z piłeczkami, zjeżdżalnie, tory przeszkód, samochodziki, bujaczki dla najmłodszych, zabawki edukacyjne. Dużym zainteresowaniem cieszyła się gry i zabawy przygotowane przez animatora oraz malowanie buzi. Dla wszystkich uczestników wspólnej zabawy został przygotowany słodki poczęstunek.

Karolina Kornacka

2 listopada 2018

Czytaj więcej o: Rodzinna zabawa

Konkurs plastyczny! Zapraszamy dzieci i dorosłych!

Przejdź do - Konkurs plastyczny! Zapraszamy dzieci i dorosłych!

Zapraszamy dzieci i dorosłych do udziału w konkursie plastycznym. Szczegóły w załącznikach.

MOPS w Radomsku

31 października 2018

Czytaj więcej o: Konkurs plastyczny! Zapraszamy dzieci i dorosłych!

"Różewicz Open Festiwal" za nami

Przejdź do - "Różewicz Open Festiwal" za nami

W niezwykle ciekawych imprezach, związanych z tegorocznym ogólnopolskim wydarzeniem - Różewicz Open Festiwal, brały udział członkinie Pogotowia Lekcyjnego. Dziewczyny przez wiele lat bardzo aktywnie poznawały (dzięki festiwalowi) twórczość braci Różewiczów . Dziś, prawie dorosłe , same angażują się artystycznie.

Halina Kucharska

30 października 2018

Czytaj więcej o: "Różewicz Open Festiwal" za nami

III edycja „Listu do Świętego Mikołaja”

Przejdź do - III edycja „Listu do Świętego  Mikołaja”

„Kochany Święty Mikołaju….” tak najczęściej rozpoczynają się listy pełne marzeń i nadziei na wymarzone prezenty. Właśnie ruszyła akcja „List do Świętego Mikołaja – łączymy pokolenia”. Akcja dwa lata temu zainicjowana przez Panią Ewelinę Wojciechowską, także i w tym roku ma swoją kontynuację, dzięki rzeszy Darczyńców, których liczba z dnia na dzień rośnie.

Iwona Broszkiewicz

29 października 2018

Czytaj więcej o: III edycja „Listu do Świętego Mikołaja”

„Dzień Seniora” w Dziennym Domu Pomocy Społecznej w Radomsku

Przejdź do - „Dzień Seniora” w Dziennym Domu Pomocy Społecznej w Radomsku

W dniu 18 października 2018r. w Dziennym Domu Pomocy Społecznej w Radomsku zorganizowany został Dzień Seniora. Wśród zaproszonych gości byli: Prezydent Miasta Radomsko Pan Jarosław Ferenc i Zastępca Prezydenta Miasta Radomsko - Pani Małgorzata Kańska – Kipigroch. Nie zabrakło życzeń dla naszych drogich seniorów oraz słów uznania za ich chęć aktywnego działania w jesieni życia. Seniorzy otrzymali kosz ze słodyczami oraz coś słodkiego dla każdego. Dzień seniora minął w bardzo radosnej atmosferze o czym można się przekonać oglądając załączone zdjęcia.

Monika Nowakowska

26 października 2018

Czytaj więcej o: „Dzień Seniora” w Dziennym Domu Pomocy Społecznej w Radomsku

Konkurs „Wolontariat …. A jednak warto”

Przejdź do - Konkurs „Wolontariat ….  A jednak warto”

Już po raz trzeci mamy zaszczyt zaprosić do wzięcia udziału w konkursie pn. „Wolontariat… a jednak warto” z okazji obchodów III Radomszczańskich Dni Wolontariatu objętych patronatem Prezydenta Miasta Radomska oraz Starosty Powiatu Radomszczańskiego. Celem ogłoszonego konkursu jest promocja działań woluntarystycznych prowadzonych w różnych obszarach życia społecznego m.in. ekologia, oświata, sport, kultura, zdrowie, prace administracyjne, wolontariat pracowniczy, pomoc społeczna, e-wolontariat.

Iwona Broszkiewicz

25 października 2018

Czytaj więcej o: Konkurs „Wolontariat …. A jednak warto”

Mapa uczuć

Przejdź do - Mapa uczuć

 

W dniu 24.10.2018r. w tut. Ośrodku odbyły się kolejne zajęcia warsztatowe pt. „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców” realizowane w ramach projektu socjalnego „Mamo, Tato- bycie z Toba daje moc!”. Na dzisiejszym spotkaniu uczestnicy uczyli się rozpoznawać uczucia, dokonywać ich podziału na tego pozytywne i negatywne.

 

Karolina Kornacka

25 października 2018

Czytaj więcej o: Mapa uczuć

Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa 2014-2020 - Podprogram 2018

Przejdź do - Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa 2014-2020 - Podprogram 2018

Celem Programu jest zapewnienie najuboższym mieszkańcom Polski pomocy żywnościowej oraz uczestnictwa w działaniach w ramach środków towarzyszących w okresie październik 2018 – czerwiec 2019.

 

Magdalena Kwiatkowska

19 października 2018

Czytaj więcej o: Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa 2014-2020 - Podprogram 2018